Kochani!
Pragnę z całego serca podziękować za każdy jeden oddany na mnie głos, łącznie było ich aż 82 076! Dla mnie to wielki sukces.

Mimo, iż ostatecznie mandat senatorski objął mój kontrkandydat, bardzo Wam dziękuję za tak duże zaufanie. Dziękuję za Wasz udział w wyborach parlamentarnych i oddanie głosu. Zawsze podkreślałam, że to przywilej i nasz patriotyczny obowiązek. Panie Senatorze, gratuluję zwycięstwa i dziękuję za wyborczą walkę.

Za nami czas kampanii wyborczej, dołożyliśmy wszelkich starań, by z Wami w tym czasie po prostu być, rozmawiać, przekonywać. Najbardziej cenne były dla mnie spotkania z wyborcami. Praca z ludźmi i dla ludzi była zawsze podstawą mojej politycznej drogi. Nadal pozostaje mi bliska dewiza – Słuchać Polaków, Służyć Polsce. Mam nadzieję, że na tej drodze jeszcze nie raz się spotkamy :)

Dziękuję wszystkim z mojego sztabu wyborczego – niesamowitym ludziom pełnym dobrej energii i zapału do pracy. Dziękuję moim asystentom i pracownikom biura, Wasze zaangażowanie było nieocenione! Dziękuję mojej rodzinie za cierpliwość, wyrozumiałość i wsparcie na każdej możliwej linii ❤️

Moi Drodzy, patrząc na obraz Polski po tych wyborach, jestem spokojna. Wyborcy pokazali że idee, plany i kierunek dla rozwoju, który prezentuje Prawo i Sprawiedliwość, jest właściwy. To zaufanie, którym nas obdarzyliście będzie kształtowało obraz polityki w najbliższych latach, motywowało do pracy. Już wiem, ze utrzymamy dobry czas dla Polski. To Wasza zasługa, i nasze wspólne zwycięstwo!